Další dárky

chick clickerPokud obdarovaný muž nepatří do žádné z předchozích kategorií nebo se jen prostě chcete podívat na další originální dárky, máme pro vás několik stejně zábavných vychytávek, které udělají radost každému muži, nehledě na jeho zájmy či povahu. Každý muž v sobě totiž ukrývá smysl pro humor a jistou dávku dětské radosti a proto výběr kteréhokoliv z následujících dárků nebude chybou. Vánoční dárky pro muže totiž nemusí vždy znamenat jen pár teplých ponožek nebo předplatné oblíbeného pánského časopisu plného nahotinek. Zkuste ho překvapit originálním a legračním dárkem, na který jen tak nezapomene!

Nejlepší vánoční dárky pro muže >>

nálepky na zrcadloS tímto dárkem opatrně! Chick clicker je skvělým dárkem pro každého muže, který se rád otočí za pohlednou ženou. Umožní mu totiž si odklikat počet krásek, které během dne potkal a večer se s ním může pochlubit u piva svým kamarádům. Pokud jste ovšem tento dárek plánujete jako manželka, dejte pozor, aby se váš muž do klikání přiliš nezabral a nezapomněl na vás! V takovém případě bude možná lepší zkusit například stylový hřeben Uncomb. Tedy stylový, no jak se to vezme. Funguje sice jako hřeben, nedá se však říci, že s ním lze vyrobit zrovna elegantní účesy. Zkuste si sami tímto hřebenem projet vlasy a výsledek vás asi překvapí. Pro muže se smyslem pro humor a originalitu je to skvělý dárek, žárlivým ženám se možná navíc ulehčí, protože takto upravený muž na ulici zřejmě příliš žen na první pohled nenaláká.

Náš výběr vánočních dárků pro muže:

Pomůcka na masáž hlavy

Tento masér hlavy je vynikající pomůcka proti stresu. Jeho používání navozuje pocit blaženosti...

Záškodnická ovladač TV

Staňte se pánem každé televize s tímto mini ovládačem a užijte si trochu legrace...

MP4 hodinky

Poslouchejte hudbu, rádio, videa nebo si prohlížejte fotografie jednoduše na vašem zápěstí...

Spolupracujeme

  • Sháníte větší množství dárků? Právě pro vás je tu velkoobchod s dárky!
  • Zabavit děti jistě není snadné, s našimi skvělými dárky pro děti to ale zvládnete jako nic.
  • Gadgets dárky jsou ty nejoriginálnější dárky, jaké můžete svým blízkým darovat.
  • Chcete koupit nějaký zajímavý dárek, ale žádný vás nenapadá? Zkuste USB hračky!
  • Nejlepší dárek je ten, který rozesměje. Z naší nabídky legračních dárků si jistě vyberete!.
  • Vybrat vhodný dárek k narozeninám, to je věda. Ne však pokud si vyberete některých ze zajímavých narozeninových dárků.
2009 © Vánoční dárky pro muže by Milan Seitler | Originální dárky, gadgets, vychytávky